BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie Kengūrą

Kengūra tai matematikos olimpiada. Joje gali dalyvauti tik stipresni matematikos mokiniai. Nes,tai yra logiškos užduotys,kurios yra labai painios,ir suktos.
Žodis Kengūra kilęs iš Australijos žodžio ,,Kangoor”. Dabar kiekviena šalis gali spręsti šių užduočių. Kengūros olimpiada eina pavasarį. Kadangi kai kurios mokyklos jau nebesprendžia Kengūros,mes nutarėme ją suarganizuoti. Tad,norinčius spręsti šias užduotis maloniai kviečiame jus prisijungti. I ture priimami 4-5-6 klasės mokiniai. Jeigu I turą praeisite iki 5 vietos, pateksite į II turą. II ture priimami vaikai nuo 10-15 metų. Reikalaujama, kad į II turą patektų vaikai, kurie jau kažkada sprendę ,,Kengūros” testą. III ture galės dalyvauti tik tie kurie I ir II ture buvo 1,2 vietoje. III ture pageidautina būti 11-15 metų, tai yra 5-6-7-8 klasėms. Tačiau galima ir 10.
I turui priklauso 5 lapai sprendinių (gali būti daugiau, o gali ir mažiau, jei atsitiks kad daugiau tai spręskit tik 5, o jei mažiau tai rašykite mums į el. paštą  UgneP@gmail.com  būtinai jums atsiųsime likusiuosius. I turas vyksta nuo balandžio 20 d. iki gegužės 15 d. lapai priimami iki gegužės 10 d. atsakymai šiame puslapyje skelbiami gegužės 25 d.
II turui priklauso 7 lapai sprendinių. Į II turą patenka tik tie kurie I ture buvo iki 5 vietos. II turas prasideda nuo birželio 10 d. iki birželio 25 d.  lapai priimami iki birželio 20 d. atsakymai šiame puslapyje skelbiami
liepos 1 d.
III turui priklauso 10 lapų sprendinių. III turas vyksta nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 25 d. lapai priimami iki rugpjūčio 20 d. atsakymai šiame puslapyje bus skelbiami rugsėjo 10 d.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą